אודות

הסיפור של בוסי מתחיל ב 1957, אז הוקמה ע"י אבי המשפחה, שלמה בוסי, כשלצידו עומלת במרץ רב ובאהבה גדולה אשתו שושנה וגם אחותו שרה שהיו אחראיות ללא מעט תבשילים שמוגשים לשולחן עד היום.
המקום הקטן והמשפחתי הציע לאנשי השכונה מגון שיפודים לצד מנות בלתי נשכחות מעשה ידיהן של שושנה ושרה והערק של שלמה מעשה ידיו. לאחר מספר עשורים עבר הניהול לידיו של הוד בוסי, בנו של שלמה, אשר הפך את המסעדה לחלל מזמין ורחב ידיים עם תפריט עשיר המשרת קהל לקוחות נאמן.
כיום הוד ובנו שלומי מנהלים את המסעדה בשיתוף פעולה. אבני היסוד נותרו כשהיו אוכל משובח, אהבת אדם ומקום בו כל אחד מרגיש בבית, מקום שבו הלקוחות מכירים את העובדים בשמם הפרטי.

מקום שבו השולחן מתמלא עוד לפני שאתה מתיישב ואתה מתמלא עוד לפני שמגיעה המנה העיקרית. מקום שכבר בביס הראשון אתה יודע שתחזור אליו שוב ושוב. בעיר בה מסעדות נפתחות ונסגרות כל הזמן, בוסי הייתה ועודנה הלב הפועם של שכונת התקווה, עם היסטוריה מפוארת, אנשים מרתקים ואוכל מצויין – והכל בזכותכם!
הטקסט שיש כרגע באתר:
בוסי – מסעדת בשרים כשרה בתל אביב, נחשבת למוסד בשכונת התקווה – מתמחה בגריל פחמים פרונטאלי ובמגוון בשרים על האש. בתפריט הכשר בשרי של המסעדה תמצאו מגוון רחב של מנות, החל במרק תימני, המשך בשיפודי ירקות, בתבשילי אורז ושעועית איכותיים, ובסלטי הבית המעולים, וכמובן כלה בסטייקים ובצלעות כבש ומנות בשר מושקעות נוספות לצד עוד מיני מאכלים ישראליים אהובים.
המסעדה, שפועלת כבר משנת 1957 ומנוהלת על ידי בני משפחת בוסי, היא מקום שישראלים רבים מכירים ונמשכים אליו לאוכל הגריל הישראלי המעולה שלו, לשירות המקצועי, לבר המגיש גם משקאות אלכוהוליים ולאווירה המקורית השורה עליו.
”מסעדת בוסי” – גריל ישראלי היא לא סתם מקום לאכול בו אלא מסעדה מודרנית, מושקעת ומטופחת, שמתהדרת בעיצוב יפהפה בקווים נקיים, בגווני חום ונגיעות קטנות של צבע, שמוסיפות לו חן רב. גופי תאורה בהירים ויפים שופכים על הכל אור רך ונעים, ומעניקים למקום סגנון וסטייל ולכם – חוויה נפלאה.

אצ״ל 41, תל אביב

03-6248899

 

שעות פעילות:

א – ד 11:00- 03:30

ה 11:00- 04:00

ש החל מיציאת שבת – 04:00